20 stycznia 2019

Rok C, I
Druga Niedziela zwykła

Pielgrzymki do Częstochowy - Anno Domini 2008

Tradycyjnie w maju po uroczystości I komunii św. w Parafii, dzieci wraz z rodzicami udali się na pielgrzymkę do Częstochowy, by Matce Bożej Częstochowskiej podziękować za dar Jezusa Eucharystycznego.I jednocześnie oddać się w opiekę Maryi Matce. Dzieci uczestniczyły w Eucharystii w kaplicy cudownego obrazu w szatach komunijnych. Uczestniczyli też w Drodze Krzyżowej na wałach Jasnogórskich. Zwiedzali sanktuarium. Pogoda deszczowa ale w sercu wiosna, radość. Również tradycyjnie we wrześniu organizujemy do Częstochowy pielgrzymkę parafialną. Jeździmy autokarem. Atmosfera modlitwy i śpiewu towarzyszy nam przez cały dzień. Pogoda również była deszczowa.Oddaliśmy w Matczyną Opiekę Jasnogórskiej Pani Królowej polski naszą Parafię, rodziny, dzieci i modzież oraz osoby samotne i chore. Oto kilka fotografii z pielgrzymek.