sobota,

Relacja z Pielgrzymki

Paryż, Lourdes, La Salette, Avignion, Monako

PIELGRZYMKA

W dniach 15 - 23.08.2007 roku miała miejsce kolejna pielgrzymka parafialna do Sanktuariów Maryjnych w Europie. Duchowym przewodnikiem naszej grupy pielgrzymkowej był ks. Prob. Marian Ostach.
Nasze pielgrzymowanie rozpoczęliśmy 15.08.2007 roku od Mszy Św. w kościele parafialnym. Po wspólnej modlitwie z pieśnią i modlitwą na ustach – ufający w Bożą Opatrzność wyruszyliśmy na szlak pielgrzymowania.
Miejscem docelowym na trasie naszej drogi była stolica Francji – Paryż. Trzeba wspomnieć, iż Francja jest nie bez powodu nazywana „pierwszą córą Kościoła Katolickiego” – ponieważ to właśnie z jej terenów rozpoczęła się ekspansja katolicyzmu na tereny Europy. Po długiej podróży dotarliśmy do Paryża, który zachwycił nas swoim ogromem i mnogością zabytków z dziedziny kultury i religii.

[1]  2  3  4  5  6  7  8  9  »