NAJSTARSZA PARAFIANKA

100 lat; Nasza Parafianka Pani Kazimiera Matuszak z Korzkiew, obchodziła 10 stycznia 100 rocznicę urodzin. Urodziła się w Mamotach, od 16 roku życia pracowała u Szeniców w Korzkwach, sakrament małżeństwa przyjęła w Kaliszu w 1944 roku /okupacja/, natomiast chrzest i wszystkie sakramenty w kościele parafialnym w Czerminie. W każdy I piątek miesiąca przyjmuje komunie św. w domu, mieszka w Korzkwach. Jest osobą pogodną, bardzo wierzącą i rozmodloną. Gratulujemy Jubilatce i życzymy Bożego Błogosławieństwa, opieki Matki Bożej Czermińskiej, zdrowia i radości życia. Podczas Mszy św. 12 stycznia 2014 roku w kościele parafialnym pw. św. Jakuba Ap. w Czerminie, którą celebrował Proboszcz ks. Kanonik Marian Ostach, dziękowaliśmy Bogu wraz z Jubilatką, jej najbliższymi, Parafianami za 100 lat życia, prosząc o dalsze łaski, opiekę M.B.Czermińskiej. Były życzenia, wiele wzruszeń, łzy szczęścia. Po mszy agapa przy stole z Jubilatką. Oto reportaż fotograficzny.