Cmentarz Parafialny

Dzisiaj jest

czwartek,
16 sierpnia 2018

(228. dzień roku)

Zegar

SondaPolecamy strony

Święta

Czwartek, XIX Tydzień zwykły
Rok B, II
Dzień Powszedni albo wspomnienie św. Stefana Węgierskiego

Statystyki

statystyka

Licznik

Liczba wyświetleń:
2428743

Wyszukiwanie

W kościele msze św. o g.7,30 i 9,00;
NA C M E N T A R Z U O GODZ. 12,00 /W int. spoczywających na cmentarzu, w obrębie kościoła, księży pracujących w Parafii i ++ krewnych i dobrodziejów
Pielgrzymka Parafialna na Jasną Górę do Częstochowy we wtorek 22 września wyjazd z przed kościoła o g. 6,00.
Wszystkim uczestniczącym w Odpuście ku czci św. Jakuba naszego Patrona i w VIII Festynie Jakubowym składam serdeczne Bóg zapłać. Gorąco dziękuję wszystkim, którzy pomogli w przygotowaniu i przeżywaniu Uroczystości. Członkom Akcji Katolickiej i Zespołu Charytatywnego zaangażowanym w przygotowanie i przeprowadzenie festynu Bóg zapłać. Św. Jakub niech będzie waszym wsparciem.

Chcę podziękować wszystkim sponsorom z parafii i z poza, wszystkim wspomagającym, Straży Pożarnej, naszej Gminie Dochód z Festynu przeznaczamy na wypoczynek dzieci oraz na realizację działalności Akcji Katolickiej i Zespołu Charytatywnego. Osobne podziękowanie Panu Piotrowi Latańskiemu z Czermina za dbałość o zieleń przy kościele, grocie, domu parafialnym Bóg zapłać.

W piątek całodzienna Adoracja Najśw. Sakramentu w naszej parafii. Włączmy się w tę adorację wieczystą diecezji. Msze św. o g.7,30 i 18,00po mszy nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego. Adoracja od g.8,00 według planu. Plan odczytać.

W sobotę przypada liturgiczne wspomnienie św. Jakuba Patrona parafii i dzień chorych o g. 10,00 uroczysta msza św. z udziałem wszystkich chorych i starszych, podczas mszy udzielę chorym i starszym Sakramentu Chorych (Namaszczenia). Po Mszy św. Błogosław. Chorych – na wzór Błogosław. z Lourdes. Na mszę św. zapraszamy parafian. Po Błogosław. Agappa w Domu Parafialnym. Spowiedź od g,9,30. Proszę zorganizować dowóz chorych. – msze o g.10,00 i 17,30. Zapraszam do modlitwy w święto Patrona..

Odpust ku czci św. Jakuba naszego Patrona obchodzić będziemy w niedzielę 26 lipca. Msze św. o g. 7,30, 9,00 i Suma odpustowa o g. 12,00 w kościele za parafian i gości – modlić się będziemy także o szczęśliwe żniwa, dobrą pogodę i Błogosław. w pracy dla naszych rolników. Sumę odprawi ks. Prob.dziekan kan. Marek Kozica z Żegocina.
W tym dniu również odbędzie się VIII Festyn Jakubowy. Szczegółowy program na plakatach. o 16,00 poświęcenie pojazdów /z racji wspomnienia św. Krzysztofa – Patrona kierowców – kierowcy złożą ofiarę na Miva Polska, potem wiele atrakcji, już dziś zaproście gości.
Loteria fantowa, występy zespołów, potyczki rodzinne, pokaz strażacki, przejażdżka bryczką i zabawa taneczna.
Zapraszamy.